Põlva Lõõtsaklubi

Annetamise tingimused

Üldtingimused

Lõõtspilliselts MTÜ-le tehtud annetusi kasutame legendaarse lõõtspillimängija Karl Kikka pronksist skulptuuri loomise toetamiseks.

Annetuse saab teha ühekordselt.

Ühekordse annetuse saab vormistada ka oma internetipangas või pangakontoris, kuid siinne annetuskeskkond teeb selle kiiremaks ja mugavamaks.

Ühekordse annetuse tegemisel siinses annetuskeskkonnas suunatakse Sind meie lepingupartneri Maksekeskus.ee vahendusel Sinu poolt valitud eeltäidetud annetusandmetega internetipanka, mis säästab Su aega ja vähendab eksimisvõimalusi andmete sisestamisel.

Annetuse valuutaks on euro.

Lõõtspilliselts MTÜ tehtud annetustelt saab tagasi küsida tulumaksu. Kui soovid tehtud annetustelt tagasi saada tulumaksu, anna sellest soovist teada meili teel aadressile tonis.tartesatgmail.com. Edastame tulumaksutagastust soovivate isikute annetusandmed Maksuametile hiljemalt 1. veebruariks ning tulumaksutagastus kantakse üle pärast tuludeklaratsiooni esitamist. Kuna peame Maksuametile esitama ka annetajate isikukoodid, palume selle lisada meilile.

Eraisikust annetajal on võimalus maksustamisperioodi tulust maha arvata Lõõtspilliselts MTÜ tehtud annetused (mahaarvamisi on lubatud kokku teha kuni 1200 eurot maksumaksja kohta, kuid mitte rohkem kui 50% ulatuses maksumaksja sama maksustamisperioodi Eestis maksustatavast tulust). Mahaarvamiste summasse lähevad arvesse nii eluasemelaenu intressid, koolituskulud kui ka kingitused ja annetused. Tulumaksuseaduse § 282 lõige 1.

Ettevõtte poolt tehtud annetused MTÜle on samuti maksuvabad (juhul kui annetuse kogusumma ei ületa 10% maksumaksja eelmise kalendriaasta kasumist või 3% sama kalendriaasta isikustatud sotsiaalmaksu summast, so 3% summast, mis on palga ja sarnase maksena välja makstud). Tulumaksuseaduse § 49 lõige 2.

MTÜle oma tulumaksuosa tagasisaamise soovist teatanud isikute annetusandmed kajastuvad automaatselt annetaja eeltäidetud tuludeklaratsioonis.

Annetusi tagasi küsida ei ole võimalik.

Lõõtspilliselts MTÜ tehtud annetustelt saab tagasi nõuda tulumaksuosa.

Annetuse tegemiseks mine https://lootsaklubi.ee/karl-kikka-kuju-annetus lehele. Lehe all osas on annetamise nupud. Enne annetamist peate nõustuma tingimustega märkides linnukese kasti. See järel muutvad annetuse nupud roheliseks ja saate valida sobiva summa mida soovite annetada Lõõtspilliselts MTÜ-le. Seejärel suunatakse teid uuele Maksekeskus AS lehele kus näete ülevaadet tehtavast tehingust ning saate valida sobiva makseviisi ja panga. Kui olete valinud sobiva panga siis suunatakse teid edasi panka sisselogima ja seejärel saate tehingu kinnitada. Pärast edukat tehingu kinnitamist suunatakse teid tagasi Lõõtspilliselts MTÜ kodulehele.

Privaatsus ja turvalisus

I TURVALISUS

  1. Maksekeskus ja pangad on omalt poolt lubanud teha kõik, et annetamine internetipangas oleks annetajatele ja nende rahale turvaline.
  2. Annetuse tegemine pangalingi kaudu toimib samamoodi nagu tavapärase makse sooritamine. Internetipanka sisenemiseks on vaja kasutajatunnust ning püsiparooli. Internetipanka saab siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID, Smart-ID, PIN-kalkulaatori või paroolikaardiga. Kõige turvalisem on internetipanka sisselogimine kasutades selleks ID-kaarti või Mobiil-ID-d.
  3. Internetipanga leht avaneb alati eraldi aknas. Ühendus peab olema krüpteeritud: aadressi alguses on https:// ja lehel olev tabaluku ikoon peab olema kinni.
  4. Kui Sul on tekkinud kahtlusi internetipanga turvalisuses, võta kohe ühendust oma kodupangaga.

II PRIVAATSUS

  1. Kõik annetuskeskkonna vahendusel tehtud annetused käivad läbi internetipanga, seega on annetuskeskkonnas kogutavad andmed käsitletavad kliendiandmetena. Kliendiandmed on igasugune info, mis on pangale oma kliendi kohta teada, näiteks kliendi nimi, isikukood, kontaktandmed, pangatehingute andmed.
  2. Annetuskeskkonna kasutajate andmeid kaitstakse turvalisus- ja konfidentsiaalsusreeglitega ja neid ei avalda kolmandatele osapooltele.
  3. Annetajatele, kes on sisestanud oma e-posti aadressi, saadame aeg-ajalt teateid organisatsiooniga seotud olulistest sündmustest. Saad meile igal ajal teada anda, kui ei soovi neid e-maile saada.
  4. Kasutajal on õigus nõuda oma isikuandmete töötlemise lõpetamist ja/või kogutud andmete kustutamist, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadusest või muust õigusaktist.
  5. Parema kasutusmugavuse tagamiseks kasutab annetuskeskkond küpsiseid. Sessiooniküpsis on selleks, et kasutaja saaks keskkonda sisse logida ja erinevate tema poolt tehtud valikute meelespidamiseks. Lisaks sellele kasutab küpsiseid Google Analytics anonüümse veebikülastuse statistika kogumiseks.